Vitajte na stránkach projektovej a reklamnej spoločnosti MAGIC DESIGN HENČ s.r.o. Žiar nad Hronom

Prezentačné systémy stojanové a na stenu

Prostredníctvom týchto prezentačných systémov ,či už stojanových alebo závesných , môžete spropagovať svoju firmu, produkt a pod. v rôznych objektoch ako sú hotely, reštaurácie, autosalóny, výstavné priestory, banky, telekomunikácie, ale i pešie zóny a turistické centrá. Tým, že nemajú veľké rozmery, je možné ich kedykoľvek a kdekoľvek rozprestrieť, zrolovať, či premiestňovať. Práca s nimi je ľahká a nenáročná vyžaduje minimálne priestory na skladovanie.

Nami navrhnutá grafika je upevnená v hliníkových stojanoch, ktoré umožňujú jej jednoduchú výmenu, keď je to potrebné. Do týchto stojanov sa dá aplikovať papier, textil, ako aj špeciálne filmy, ktoré sú určené pre tento typ nosičov a majú vynikajúce vlastnosti ako exteriérová odolnosť , životnosť materiálu, ale predovšetkým farby na týchto materiáloch sú výnimočne žiarivé.

Moderné a účinné bannerové roll-up a pop-up systémy dokážu aj pri nízkych nákladoch osloviť cieľovú skupinu.

Prezentačné systémy sú menšie prenosné reklamné nosiče , ktoré sa používajú v rôznych veľkostiach a materiáloch. Najčastejšie používané sú hliníkové systémy s tzv. “zaklapávacím” systémom vkladania reklamného média. Reklamu je možné často a jednoducho meniť, reklamný nosič ľahko premiestňovať.