Vitajte na stránkach projektovej a reklamnej spoločnosti MAGIC DESIGN HENČ s.r.o. Žiar nad Hronom

Veľkopološná tlač a laminovanie

Na našich zariadeniach ponúkame veľkoplošnú tlač na rôzne druhy médií . Tlač realizujeme na vlastných zariadeniach, čo nám umožňuje tlačiť na rôzne druhy materiálov, rôznych veľkostí a formátov s možnosťou predĺženia ich životnosti v rámci exteriéru veľkoplošnou lamináciou. Veľkoplošnú tlač je možné aplikovať na:

samolepiace fólie, patriace do skupiny reklamných materiálov, ktoré sú dobre umývateľné a odolné proti oteru. Ich výhodou sú živé farby , ich farebná stálosť , odolnosť voči vode a dobrá lepivosť. Ich využitie je možné v interiéri aj exteriéri, pričom ich spravidla realizujeme na výklady, plochy stien, ne reklamné nosiče ,na autá a pod. Je možné vytvárať pre zákazníka aj vlastné atypické tapety ale i rôzne samolepky.

 

Okrem klasických fólií vám ponúkame aj niektoré typy špeciálnych fólií:

fotopapier a maliarske plátno , na ktoré vytlačíme podľa požiadaviek zákazníka obrázok alebo fotku a osadíme ich do rámu .Ak potrebujete obraz do interiéru a nemáte predlohu, máme pre vás širokú škálu výberu od profesionálnych fotografií, až po reprodukcie umeleckých diel.

translucentnú fóliu, určenú na potlač a polep podsvietených reklamných plôch alebo na polep presklených plôch, kde sa vyžaduje čiastočná viditeľnosť

One Way Vision , čo je dierkovaná samolepiaca fólia, ktorá je priehľadná a to umožňuje jej použitie na okennú grafiku , čiže zákazník má na jednej strane prezentáciu vlastnej reklamy a na strane druhej fólia čiastočne plní aj funkciu slnečnej clony. Používame ju predovšetkým na sklenené plochy napr. polep výkladov ,okien , dverí , dopravných prostriedkov a pod. pri zachovaní presvetlenia vnútorného priestoru interiéru.

Podlahová fólia určená pre polep podlahovej grafiky. Má zvýšený stupeň oteruvzdornosti.